Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Testet
(Saturday-GI (Kids and Adults))
B-1
Acabado
Stanley Craig
Paraestra Tokyo Test
Men Mann Brazilian Top Teams Won by points - 01:11
Men 3 / White / -82,3 kg (Middle) / Pro
(Saturday-GI (Kids and Adults))
Men 3 / Blue 2 / -94,3 kg (Heavy) / Master 1 (30+)
JIU-JITSU YELLOW&GREEN
—
(Saturday-GI (Kids and Adults))
A-1
Acabado
Julius Harris
Athens
Won by points - 00:24
Rickey Carlson Stockholm
Men 3 / Blue 2 / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 1 (30+)
UWW GRAPPLING
—
(Saturday-GI (Kids and Adults))
D-1
Acabado
Everett Holloway
Paraestra Tokyo Test
Orlando Sanchez Atos Beijing Won by points - 00:19
Men 3 / Blue 2 / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 1 (30+)
UWW GRAPPLING
—
(Saturday-GI (Kids and Adults))
D-2
Acabado
Nathaniel Underwood
Atlanta
Won by points - 00:02
Tony Roberts Washington
Men 3 / Blue 2 / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 1 (30+)
UWW GRAPPLING
—
(Saturday-GI (Kids and Adults))
D-3
Acabado
Jermaine Swanson
Paraestra Tokyo Test
Willard Mathis Atos Beijing Won by points
Men 3 / Blue 2 / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 1 (30+)
UWW GRAPPLING
—
(Saturday-GI (Kids and Adults))
D-4
Acabado
Willis Stewart
Canberra
Kelvin Boyd Buenos Aires Won by points
Men 3 / Blue 2 / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 1 (30+)
UWW GRAPPLING
—
(Saturday-GI (Kids and Adults))
D-5
Acabado
Orlando Sanchez
Atos Beijing
Won by points
Nathaniel Underwood Atlanta
Men 3 / Blue 2 / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 1 (30+)
UWW GRAPPLING
—
(Saturday-GI (Kids and Adults))
D-6
Acabado
Willard Mathis
Atos Beijing
Won by Submission - 01:43
Kelvin Boyd Buenos Aires
Men 3 / Blue 2 / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 1 (30+)
UWW GRAPPLING
—
(Saturday-GI (Kids and Adults))
D-16
21:07
Orlando Sanchez
Atos Beijing
Willard Mathis Atos Beijing
Testet
(Saturday-GI (Kids and Adults))
B-5
Acabado
Luke Gonzalez
Paraestra Tokyo Test
Men Mann Brazilian Top Teams Won by points - 00:09
Testet
(Saturday-GI (Kids and Adults))
B-3
Acabado
Horace Grant
Los Angeles
Edwin Patrick Orlando Won by points
Testet
(Saturday-GI (Kids and Adults))
Men 3 / White / -100,5 kg (Super heavy) / Pro
(Saturday-GI (Kids and Adults))
B-8
Correndo
Cornelius Francis
Cairo
Randall Woods Brazilian Top Teams
Testet
(Saturday-GI (Kids and Adults))
B-4
Acabado
Rex Little
Berlin
Won by Submission - 00:05
Steve Mcdonald Warszaw
Men 3 / Purple / -82,3 kg (Middle) / Master 1 (30+)
(Saturday-GI (Kids and Adults))
Juvenile boys / -74 kg (Middle) / White
(Saturday-GI (Kids and Adults))
E-1
Acabado
Everett Palmer
Brazilian Top Teams
Won by Submission - Round 1
Marion Walton Kabul
Juvenile boys / -74 kg (Middle) / White
(Saturday-GI (Kids and Adults))
Acabado
Eric Benson
Istanbul
Peter Diaz Bogotá Won by Walkover - Round 1
Juvenile boys / -74 kg (Middle) / White
(Saturday-GI (Kids and Adults))
Acabado
Everett Palmer
Brazilian Top Teams
Won by Walkover - Round 1
Peter Diaz Bogotá
Juvenile boys / -74 kg (Middle) / White
(Saturday-GI (Kids and Adults))
E-2
Acabado
Marion Walton
Kabul
Eric Benson Istanbul Won by Submission - Round 1
Men 3 / White / (+)100,5 kg (Ultra heavy) / Pro
(Saturday-GI (Kids and Adults))
C-1
Acabado
Austin Stevens
Paraestra Tokyo Test
Jason Patterson London Shootfighters Won by Decision
Men 3 / White / -76 kg (Light) / Pro
(Sunday-NoGI (Adults))
TV-1
Acabado
Brent Mclaughlin
Brazilian Top Teams
Jean Hale Paraestra Tokyo Test Won by Submission
Men 3 / White / -76 kg (Light) / Pro
(Sunday-NoGI (Adults))
TV-2
Acabado
Francisco Santos
Atos Beijing
Won by points
Gerardo Valdez Brazilian Top Teams
Men 3 / White / -76 kg (Light) / Pro
(Sunday-NoGI (Adults))
TV-3
Acabado
Jessie Burns
Brazilian Top Teams
Won by Decision
Fredrick Mcgee Paraestra Tokyo Test
Men 3 / White / -76 kg (Light) / Pro
(Sunday-NoGI (Adults))
TV-4
Acabado
Clifford Howell
Brazilian Top Teams
Marcos Edwards Atos Beijing Won by Disqualification (disqualification)
Men 3 / White / -76 kg (Light) / Pro
(Sunday-NoGI (Adults))
TV-5
Acabado
Irving Sullivan
Brazilian Top Teams
Won by points
Charles Poole Paraestra Tokyo Test
Men 3 / White / -76 kg (Light) / Pro
(Sunday-NoGI (Adults))
TV-6
Acabado
Clay Stevens
Seoul
Won by Disqualification (disqualification)
Randall Morris Warszaw
Men 3 / White / -76 kg (Light) / Pro
(Sunday-NoGI (Adults))
Men 3 / White / -76 kg (Light) / Pro
(Sunday-NoGI (Adults))
TV-7
Acabado
Guadalupe Hernandez
Amsterdam
Won by points
Erick Rowe New Dehli
Men 3 / White / -76 kg (Light) / Pro
(Sunday-NoGI (Adults))
Acabado
Irvin Watkins
Brazilian Top Teams
Guy Marshall Paraestra Tokyo Test Won by Walkover
Men 3 / White / -76 kg (Light) / Pro
(Sunday-NoGI (Adults))
TV-8
Acabado
Ivan Rodgers
Atos Beijing
Won by Submission
Stewart Vega Bogotá
Men 3 / White / -76 kg (Light) / Pro
(Sunday-NoGI (Adults))
TV-9
Acabado
Andy Clark
Mexico City
Ben Ingram Helsinki Won by Disqualification (disqualification)