Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
1-101
11:18
Roland Jones
Föreningen highschool
Thomas Evans Frontline
Men / Lightweight -73 kg / Master
(SATURDAY)
2-17
11:21
Allen Flores
Bjj Globetrotters (academy)
Spencer Ramirez Atos
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
1-103
11:24
Lucas Ortega
SGS Judo
Gregory Boone Föreningen highschool
Men / Half lightweight -66 kg / Adult
(SATURDAY)
Men / Lightweight -73 kg / Master
(SATURDAY)
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
1-104
11:27
Terence Ferguson
Gracie Barra Edmonton
Cesar Bishop Frontline
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
1-105
11:30
Kristopher Graham
Alliance
Jon Parsons Gracie Barra Edmonton
Men / Half lightweight -66 kg / Adult
(SATURDAY)
1-139
11:32
Russell Chambers
Gracie Barra Edmonton
Raul Stephens SGS Judo
Men / Lightweight -73 kg / Master
(SATURDAY)
2-19
11:33
Forrest Rivera
Gracie Barra Edmonton
Percy Cole Bjj Globetrotters (academy)
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
1-107
11:36
Larry Schultz
Roger Gracie
Darren Peters Dynamix Fighting Sports
Men / Lightweight -73 kg / Master
(SATURDAY)
2-20
11:39
Robert Washington
Dynamix Fighting Sports
Kelly Benson Gracie Barra Edmonton
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
Men / Half lightweight -66 kg / Adult
(SATURDAY)
1-140
11:39
Troy Stephens
Gracie Barra Edmonton
Jimmy Schultz SGS Judo
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
1-109
11:42
Jon Parsons
Gracie Barra Edmonton
Terence Ferguson Gracie Barra Edmonton
Men / Lightweight -73 kg / Master
(SATURDAY)
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
1-110
11:45
Darren Peters
Dynamix Fighting Sports
Cesar Bishop Frontline
Men / Half lightweight -66 kg / Adult
(SATURDAY)
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
Men / Lightweight -73 kg / Master
(SATURDAY)
2-22
11:51
Cameron Collins
10th planet Jiu Jitsu
Pete Barber Föreningen highschool
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
Men / Half lightweight -66 kg / Adult
(SATURDAY)
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
Men / Lightweight -73 kg / Master
(SATURDAY)
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
1-114
11:57
Thomas Evans
Frontline
Donald Wallace Föreningen highschool
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
1-115
12:00
Roland Jones
Föreningen highschool
Julius Harris Roger Gracie
Men / Lightweight -73 kg / Master
(SATURDAY)
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
1-116
12:03
Gregory Boone
Föreningen highschool
Kristopher Graham Alliance
Men / Half heavyweight -100 kg / Master
(SUNDAY)
Men / Half lightweight -66 kg / Adult
(SATURDAY)
1-144
12:07
Lynn Little
Frontline
Morris Armstrong Gracie Barra Edmonton
Men / Lightweight -73 kg / Master
(SATURDAY)