Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Damer / 5k / -63 / Adult
(Block 1)
T228
18:09
Wallace Lane
London Shootfighters
Jeremiah Gordon GB Sydney
Juvenile boys / -64 kg (Feather) / White
(Block 1)
T3-31
18:13
Cornelius Waters
Brazilian Top Teams
Curtis Frank Paraestra Tokyo Test
Pojkar / 5k / U11
(Block 2)
T231
18:13
Max Greene
Abu Dhabi
Douglas Guerrero London Shootfighters
FU18 -57
(Block 1)
Juvenile boys / -79,3 kg (Medium heavy) / Blue
(Block 2)
Juvenile boys / -84,3 kg (Heavy) / White
(Block 2)
T232
18:17
Troy Schneider
Oslo
Dominic Perry Brazilian Top Teams
Pojkar / 5k / U11
Aktiv Judo Demo
—
(Block 1)
T231
18:21
Frank Griffith
Abu Dhabi
Marshall Leonard Abu Dhabi
Juvenile boys / -64 kg (Feather) / White
(Block 1)
T3-33
18:21
Chester Meyer
Cairo
Drew Stanley London Shootfighters
Juvenile boys / -79,3 kg (Medium heavy) / Blue
(Block 2)
T3-33
18:21
Timothy Vaughn
Atos Beijing
Simon Robinson Abu Dhabi
Herrar / svart bälte / -100 / Herr
(Block 1)
Juvenile boys / -79,3 kg (Medium heavy) / Blue
(Block 2)
T3-34
18:25
Timothy Vaughn
Atos Beijing
Arnold Lawson Abu Dhabi
Juvenile boys / -64 kg (Feather) / White
(Block 1)
T3-35
18:29
Curtis Frank
Paraestra Tokyo Test
Derrick Jenkins Sanaa
Juvenile boys / -79,3 kg (Medium heavy) / Blue
(Block 2)
T3-35
18:29
Simon Robinson
Abu Dhabi
Omar Scott Brazilian Top Teams
FU9 Group01
(Block 1)
Pojkar / 5k / U11
Aktiv Judo Demo
—
(Block 1)
T235
18:37
Frank Griffith
Abu Dhabi
Marshall Leonard Abu Dhabi
Grupp 01
(Block 1)
T3-37
18:37
A Carroll Alvarado
Brazilian Top Teams
Ada Carlson Brazilian Top Teams
Grupp 01
(Block 1)
FU9 Group01
(Block 1)
T1-37
18:41
Martin Fleming
Vilnius
Kristy Glover Brazilian Top Teams
Pojkar / 5k / U13
(Block 1)
Grupp 08
(Block 1)
Pojkar U9 Grp01
(Block 1)
T239
18:53
Caleb Singleton
Copenhagen
Kelly Benson Atos Beijing
Grupp 01
(Block 1)
T3-41
18:53
Ada Carlson
Brazilian Top Teams
Abraham Barrett Atlanta
Pojkar U9 Grp01
(Block 1)
Grupp 01
(Block 1)
T3-42
18:57
Abel Duncan
Abu Dhabi
A Carroll Alvarado Brazilian Top Teams
FU9 Group01
(Block 1)
T1-41
18:57
Grace Elliott
Kabul
Kristy Glover Brazilian Top Teams
Pojkar / 5k / U13
(Block 1)
FU9 Group01
(Block 1)
T1-42
19:01
Evelyn Bowen
Alliance San Diego
Martin Fleming Vilnius
FU9 Group02
(Block 1)
T3-44
19:05
Geneva Greer
Sanaa
Bradley Harris London Shootfighters
Grupp 01
(Block 1)
T3-45
19:09
Ada Carlson
Brazilian Top Teams
Abel Davis Paraestra Tokyo Test
Grupp 08
(Block 1)
T1-45
19:13
Francis Hoffman
Seoul
Richard Graham Brazilian Top Teams
Pojkar U9 Grp01
(Block 1)
Grupp 01
(Block 1)